توری های فنس در انواع و نوع بسیاری تولید و در بازار عرضه می شوند که یکی از این نوع ها توری فنس چمنی می باشد که این نوع از تری فتس بیشتر در باغ ها و در اماکن شهری اشتفاده می شود که فضا های سبز را مورد حفاظت قرار دهند و یا قسمتی از فضای سبز را عابر ها و استفاده افراد جدا سازی کنند. این نوع از توری ها در فروشکاه های معتبر در سراسر کشور وجود دارد.

فروشگاه انواع توری فنس چمنی با تخفیف بی نظیر

توری فنس به کدام کشورها صادر می شود؟

توری فنس به کدام کشورها صادر می شود؟ فنس کشی امروزه بسیار زیاد در سراسر ایران و جهان رایج شده است زیرا یکی از نوع های جدا سازی و یا حفاظت از از مکان ها می باشد که بسیار با قیمت ارزان و پایینی می توان این کار را انجام داد به همین خاطر در سراسر جهان این محصول طرفدار زیادی دارد.

در بخش صادرات این محصول به کشور های دیگر کش.ر های زیادی هستند که از ایران واردات دارند کشور های عربی مثل عراق و سوریه و قطر و… و کشور های اروپایی نیز در این یخش فعالیت دارند و از صادرات های ایران استفاده می کنند. توری فنس که برای فنس کشی استفاده می شود بیشتر در کشور هایی که اماکن فرهنگی , اجتماعی , سیاسی دارند استفاده می شود تا از این اماکن ها حفاظت شود. همچنین کش.ر هایی که دارای فضای سبز بسیاری هستند برای جداسازی و فراهم کردن مکانای برای افراد نیز از توری فنس چمنی استفاده می کنند که بسیار مقاوم بوده و همچنین در زمینه های چمن نیز برای جدا سازی زمین از سکو های تماشاچی استفاده می شود تا زمین را از سکو ها جدا سازی کنند. توری فنس انواع متفاوت دیگر دارد که هر کدام کارایی های خود را دارند و هر کشوری از نوعی کهک نیاز داشته باشد می تواند سفارشات خود را ثبت کند. از این تنوع توری فنس ها نی توان به :

توری حصاری (فنس)شامل فنس حصاری گالوانیزه – فنس چمنی -فنس پلاستیکی -فس مرغی- فنس گابیون- فنس پرسی-فنس فرنگی-فنس اهنی -فنس باغی انواع پایه فنس (فلزی -بتنی ) انواع توری رابیتس انواع سیم خاردار (خطی-حلوی سوزنی-حلقوی تبری) انواع سیم مفتول اهنی – و گالوانیزه) اشاره کرد.

پخش کننده توری فنس چمنی با بهترین کیفیت

پخش کننده توری فنس چمنی با بهترین کیفیت امروزه شرکت هایی با عنوا شرکت های پخش بنیان گذاری شده اند ککه کار شکا برای خرید و حمل و نقل بسیار زیاد زاحت می کند و بسیار از مشکلاتی را که در قدیم داشته اید را حل می کنند این شرکت ها که با عنوان شرکت های پخش شناخته می شوند بسیار زیاد فعالیت گسترده ای داشته و توانسته اند رضایت مشتری ایرانی و خارجی را نیز کسب کنند. این شرکت ها رابطی بین فروشنده یا تولید کننده با خریدار می باشد که مثل جنس را از فروشنده در تهران تحویل میگرید و در همدان تحویل می دهند که بسیار زیاد توانسته موفق زیادی را کسب کند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *